Тиждень безпеки дитини в ДНЗ

25 квіт. 2016
З 18 до 22 квітня 2016 року в садочку пройшов "Тиждень безпеки дитини"

Протягом тижня з дітьми були проведені заняття в «Школі екстремальних ситуацій», наприклад:
    « У світлофоровій школі» (середня група «А» вихователь Шевело І. А.)
     « Поведінка в транспорті»( молодша група вихователь Курбацька Л.І.)
    «Як здоров’я зберегти» (старша група вихователь Лешкович І.В)
          Також з дітьми були проведені дидактичні ігри:
«У світі небезпечних предметів»
« Живий світлофор»
«Небезпеки , які нас оточують»
«Кожна маленька дитина повинна це знати з пелюшок»
  Для дітей молодших груп провели театралізовану  розвагу « Поїздка до бабусі».
 З дітьми середніх та старшої груп проведені розваги: «Мандрівка в казку», «Правила безпеки для всіх єдині».
Під час бесід використовувався ілюстративний матеріал, наприклад:
              «Як  розмовляти по телефону з незнайомими»;
              «Дорожні знаки»;
              «Діти і вулиця».
   Під час «Тижня безпеки дитини» було оформлено виставку дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини »
     Робота по вихованню у дошкільників почуття безпеки проводилась також і з батьками:індивідуальні бесіди на тему «Щоб уникнути біди», консультації «Будь прикладом для малюка», «Навчання дошкільників дбайливого ставлення до свого здоров’я», а також підготовлено матеріали та оформлено стенди «Бережімо життя і здоров’я дітей» за розділами «Дитина і природа», «Дитина і вулиця», «Дитина серед людей». В кожній групі оформлено куточки «Безпека дитини».
 З педагогічним та технічним персоналом за час проведення Дня ЦЗ та «Тижня безпеки дитини» були відпрацьовані:
·        Тренінг поведінки за сигналом « Увага всім!»;
·         Тренінг «Служба порятунку»;
·        Інтелектуально-розважальна гра на правила поведінки під час стихійних лих « Брейн - ринг»
          Проведено низку заходів : проведено інструктаж з правил безпеки життєдіяльності, перевірено стан електричного, опалювального обладнання, приміщень та території, стан пожежного обладнання , поповнено аптечку швидкої допомоги в медичному кабінеті та у всіх вікових групах .
За якісну організацію та проведення  «Тижня безпеки дитини» вихователям  Шевело І. А., Лешкович І.В., Курбацькій Л.І., Мусаєвій С.А., Догадайло І. В. та іншим оголошено подяку .
Всі учасники «Тижня безпеки дитини» та ОТ із завданням впорались, а поставлена мета була досягнута.