Сторінка батьків

«Поради щодо адаптації дітей»

Шановні батьки!

Усвідомте, що Ваше власне хвилювання передається дитині. Щоб запобігти цьому,заздалегідь познайомтеся з вихователями та особливостями організації життя в групі:

Дайте дитині позитивну перспективу:розкажіть, що в дитячому садку багато діток, іграшок і їй там буде добре,цікаво, весело.
 Підпорядкуйте домашній режим режиму роботи дитячого садка, особливо дотримуйтеся часу вкладання спати і період харчування.
     Подбайте про психічне і фізичне здоров’я дитини.
 Повідомте вихователів про звички та вподобання вашого малюка, про особливості здоров’я та поведінки.
 Потурбуйтесь про нервову систему сина чи доньки. В перші дні перебування не залишайте малюка на цілий день у дитсадку.
 Тримайте тісний зв’язок із персоналом групи і будьте певні, що працівники зуміли прийняти і зрозуміти вашу дитину, і по-материнські дбають про неї.