Відкритий доступ

Комунальний заклад освіти

«Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 139»

Дніпровської міської ради

Юридична адреса закладу 49112, м.Дніпро, вул. Космонавта Волкова, будинок 21

e-mail:dnz139@dnepredu.dp.ua

Дата відкриття

закладу

Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 139 » Дніпровської міської ради. Заклад-новобудову № 139 відкрито з 10.03.1983 р.(рішення Виконавчого комітету Самарської районної ради від 25.02.1983 р. № 221)

Заклад зареєстровано як юридичну особу (свідоцтво  про державну реєстрацію юридичної особи А01 № 056841, дата проведення державної реєстрації - 17.01.2002). Ідентифікаційний код юридичної особи - 34409244.

Статут

Статут Комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 139 Дніпровської міської ради (нова редакція) прийнято радою дошкільного навчального закладу протокол № 1 від 10.11.2016 р., затверджено наказом департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської радивід 06.12.2016 р. № 282.

Форма власності

Власник

Комунальна

Територіальна громада міста в особі Дніпровської міської ради.(свідоцтво про право власності на нерухоме майно від 29.12.2015, індексний номер - 51139799)

Структура та органи управління закладу

Управління дошкільним закладом здійснюється департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Безпосереднє керівництво роботою закладу здійснює завідувач Голенко Надія Володимирівна , освіта вища педагогічна, стаж педагогічної роботи 40 років. На посаді завідувача працює з 1997 року .

У закладі діє дорадчий колегіальний орган - педагогічна рада. Органом громадського самоврядування є загальні збори колективу дошкільного закладу та батьків. У період між загальними зборами діє Рада дошкільного закладу.

Державна атестація закладу

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської міської облдержадміністрації від 25.02.2013 р. № 155/0/212-13 рішення Дніпропетровської регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 17.01.2013 р., протокол № 163, заклад атестовано з відзнакою (високий рівень), за рівнем дошкільної освіти з ліцензованим обсягом прийому 146 осіб.

(свідоцтво про атестацію № 038645, дата видачі - 07.08.2015)

Ліцензійний обсяг

Фактична кількість осіб, які виховуються в ДНЗ

Ліцензійний обсяг прийому -110 осіб, з них: 30 - раннього віку, 80 - дошкільного віку.

Фактична кількість дітей (станом на 01.12.2017 р.) Всього: 160, з них 40-раннього віку, 120- дошкільного віку.

Кадровий склад

Згідно штатного розписув закладі 36,87 - штатних одиниць, з них: 15,42- педагогічні працівники, 21,45 - обслуговуючий персонал

Наявність вакантних посад  Станом на 01.12.2017 р. вакантних посад немає
Основні напрями роботи

Створення сприятливих умов для всебічного та повноцінного розвитку дошкільників.Забезпечення рівня дошкільної освіти в межах державних вимог до її змісту, рівня та обсягу; створення єдиного інформційно-освітнього простору для ефективної взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу, з метою підвищення якості освіти.

Режим роботи ДНЗ

07.00-19.00  щоденно

17.30 - 19.00 чергова група

субота, неділя - вихідні

Освітні програми

Всі вікові групи працюють згідно Базового компоненту дошкільної освіти (нова редакція), групи дошкільного віку – за Комплексною освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки», групи раннього віку – за Комплексною додатковою освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки»

Мова освітнього процесу

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей (наказ управління освіти департаменту гуманітарної політики від 01.11.2016 р. № 251)

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база дошкільного закладу задовільна. Стан всіх групових приміщень та адміністративних приміщень відповідає санітарно-гігієнічним нормам, естетиці побуту , вимогам дизайну. Усі приміщення закладу використовуються за призначенням та раціонально.

У закладі за проектом облаштована універсальна зала для музичних занять та занять фізичною культурою, обладнано медичний кабінет, методичний кабінет. У 2016 році проведено капітальний ремонт харчоблоку та пральної кімнати.

На випадок перебою у централізованому гарячому водопостачанні в закладі встановлені водонагрівачі на харчоблоці, в медичному кабінеті, в пральній кімнаті, в кімнатах для миття посуду усіх групових приміщень та туалетних кімнатах, встановлено систему доочистки питної води.

В закладі наявне технологічне обладнання для харчоблоку, холодильне обладнання, дві пральні машини. Заклад забезпечено меблями, м'яким інвентарем, посудом, ігровим та спортивним обладнанням.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг Платні додаткові освітні послуги в дошкільному закладі не надаються
Територія обслугогування , закріплена за закладом  Згідно рішення виконавчого комітету Самарської районної у місті ради від 20.05.2011р. № 217  "Про закріплення території обслуговування за навчальними закладами" за КЗО ДНЗ № 139 закріплені такі вулиці: Чаплинська, , Польова, Підгірна, Домодедівська, Білокамінна, Каширська, Маршала Гречки, Єлова, Житня, Дубінінська.